Prawo imigracyjne

Pomoc klientom z Nowego Jorku w zakresie imigracji rodzinnej, imigracji opartej na zatrudnieniu, sporów imigracyjnych i nie tylko

Wybierając prawnika imigracyjnego, potrzebujesz kogoś, komu zależy na Twojej sprawie tak samo jak Tobie. W John Nicelli & Associates nasz zespół posiada ponad 30-letnie doświadczenie w zakresie prawa imigracyjnego, które wykorzystujemy do osiągania pozytywnych wyników dla naszych klientów. Rozumiemy również, że decyzja w sprawie imigracyjnej może radykalnie zmienić życie klienta i jego bliskich. Nieustannie robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić im pomyślny wynik.

Adwokat John A. Nicelli i nasz zespół oferują usługi prawne w zakresie imigracji na Manhattanie w wielu kategoriach. Posiadamy dogłębne zrozumienie obowiązujących systemów poparte dziesięcioleciami praktycznego doświadczenia i wygranych spraw. Jeśli masz problem imigracyjny lub starasz się o zieloną kartę, prawdopodobnie możemy Ci pomóc. Po zapoznaniu się z faktami, nasz zespół zawsze realistycznie przedstawia klientom dostępne rozwiązania prawne i prawdopodobieństwo ich powodzenia.

Imigracja rodzinna i petycje rodzinne

Obywatele Stanów Zjednoczonych i legalni stali rezydenci mają wyjątkową i potężną możliwość sponsorowania niektórych rodzajów krewnych w celu uzyskania własnych zielonych kart. Może to prowadzić do tego, że członkowie rodziny sami staną się legalnymi stałymi rezydentami, a ostatecznie nawet obywatelami.

Krewni są podzieleni na “bezpośrednich” lub “uprzywilejowanych” w oparciu o charakter relacji rodzinnych i to, czy jesteś obywatelem czy legalnym stałym rezydentem. Krewni uprzywilejowani podlegają rocznemu limitowi wizowemu i długiemu czasowi oczekiwania, co sprawia, że inteligentna strategia prawna jest szczególnie ważna.

Imigracja rodzinna obejmująca małżeństwa może również stanowić większe wyzwanie. United States Citizenship and Immigration Services (USCIS) będzie starał się zweryfikować autentyczność związku, co wymaga dokumentacji i dokładnej, osobistej rozmowy.

Możemy potencjalnie pomóc Ci w złożonej sprawie imigracyjnej. Zadzwoń lub skontaktuj się z nami online, aby rozpocząć.

Masz zapytanie?

Contact Form PL