Wizy nieimigracyjne

Co to jest wiza nieimigracyjna?

Termin “wiza nieimigracyjna” oznacza po prostu wizę tymczasową. Wizy nieimigracyjne są dostępne w wielu kategoriach i są przeznaczone dla osób, które mają ograniczony i konkretny cel przyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Wizy nieimigracyjne mogą być przyznawane kwalifikującym się studentom, inwestorom, turystom, pracownikom i nie tylko.

Często trudno jest określić, o jaką wizę należy się ubiegać, czy się kwalifikujesz i jak złożyć wniosek. Nasz prawnik zajmujący się wizami nieimigracyjnymi na Manhattanie w John Nicelli & Associates pomógł setkom klientów z powodzeniem uzyskać i przedłużyć wizy i jest przygotowany, aby pomóc Tobie.

Nasz zespół może ocenić Twoją sytuację i cele, określić, jakiej wizy nieimigracyjnej będziesz potrzebować i ustalić wszelkie potencjalne przeszkody na drodze do pomyślnego wyniku. Zapewnimy Twojej sprawie szacunek i uwagę, na jakie zasługuje, i będziemy walczyć o uzyskanie wizy nieimigracyjnej tak skutecznie, jak to możliwe.

Przykłady niektórych rodzajów wiz nieimigracyjnych:

  • Wiza studencka F-1
  • Wiza F-2
  • Tymczasowa wiza biznesowa B-1
  • Wiza turystyczna B-2
  • Wiza K-1 dla narzeczonych
  • Wiza L-1
  • Wiza L-2
  • Wiza traktatowa dla inwestorów E-2
  • Wiza O-1 dla osób o nadzwyczajnych zdolnościach lub osiągnięciach

Pozwól doświadczonemu prawnikowi pomóc Ci w uzyskaniu wizy nieimigracyjnej. Zadzwoń pod numer (212) 227-8020 lub skontaktuj się z nami online już dziś.

Możemy pomóc Ci z tymi wizami nieimigracyjnymi i nie tylko

W John Nicelli & Associates nasz zespół zobowiązuje się do uczciwości, rzetelności i szacunku. Jesteśmy firmą zorientowaną na wyniki, a nasz prawnik zajmujący się wizami nieimigracyjnymi na Manhattanie ma ponad 30-letnie doświadczenie w pomaganiu klientom z Nowego Jorku w osiąganiu ich celów imigracyjnych. Nasz zespół może ocenić Twoje potrzeby w zakresie wizy nieimigracyjnej, pracować nad ustaleniem kwalifikowalności i pomóc Ci zrozumieć dostępne opcje. Jeśli posiadasz już wizę, możemy również pomóc Ci przedłużyć jej okres ważności, a nawet zmienić status. Zawsze będziemy z Tobą szczerzy i nigdy nie będziemy fałszywie przedstawiać szans na zatwierdzenie Twojej wizy, ale nie pozostawimy żadnego kamienia na kamieniu, aby Twój wniosek został zatwierdzony.

Zadzwoń lub skontaktuj się z nami online, aby uzyskać pomoc w uzyskaniu wizy nieimigracyjnej.

Masz zapytanie?

Contact Form PL